Images (4)

Історія Клавіатури Компютера

  • Поява простої друкарської машинки.

    Поява простої друкарської машинки.
    У 1868 році Крістофер Латам Шольз (Christopher Sholes) запатентував свою справи як сукупність символів, які перебували в алфавітному порядку. Як виявилося пізніше, це, м'яко кажучи, незручно, так як рідко використовуються символи перебували на найвидніших місцях і навпаки.
  • «QWERTY»

     «QWERTY»
    Придумали розкладку «QWERTY», яку ми використовуємо і до сих пір при наборі тексту латинськими літерами
  • Телепечатна машина Бодо

    Телепечатна машина Бодо
    Цей метод замінив телеграф, в якому інформація кодувалася двухбітовий методом ( «точка-тире», а пізніше «наявність сигналу - відсутність сигналу»). У зв'язку Бодо для кодування букв алфавіту використовувався пятібітовий код, за допомогою якого складні електромеханічні пристрої друкували приймається текст на папір.
  • «Телетайп»

    «Телетайп»
    Пізніше передача даних стала асинхронної, і такий спосіб зв'язку отримав назву «телетайп» (дослівно - «печать на відстані»). У 1920-х роках телетайп вже широко використовувався для передачі фінансової і політичної інформації. Пізніше приймають пристрою стали електронними, і в цілях економії паперу текст виводився на екран і роздруковувався тільки при необхідності.
  • Перші комп'ютерні клавітатури.

    Перші комп'ютерні клавітатури.
    1943 рік ознаменувався появою комп'ютера ENIAC, який справив фурор в світі науки. Цей комп'ютер використовувався військовими для балістичних розрахунків. Вихідні дані він отримував за допомогою перфокарт і телетайпних стрічок. Програмне управління операціями здійснювалося за допомогою перемикання штекерів і набірних панелей.
  • Початок розробки комп'ютерів UNIVAC і BINAC

    Призначених не для одиничного, а для відносно більш масового виробництва. Окрему увагу в цих машинах було приділено пристроїв введення-виведення. Засобами введення-виведення для них служили телетайпи або табулятори-перфоратори. BINAC міг записувати інформацію на магнітну стрічку.
  • Ємнісна клавіатура

    Ємнісна клавіатура
    Ємнісна клавіатура проводилася на друкованих текстолітових платах. Назва технології говорить сама за себе - цей тип працює за рахунок конденсаторів, розташованих в пристрої.
  • Нова ера

    Нова ера
    Наступний етап пов'язаний з розвитком багатокористувацьких систем, поділом машинного часу і появою терміналів. ЕОМ оснащувалися графічними дисплеями і телетайп.
  • Доступність Компютері,і удосконалення його.

    Доступність Компютері,і удосконалення його.
    Може, і в твоєму домі колись стояв, наприклад, Amiga або Spectrum. Ці комп'ютери представляли собою звичайну клавіатуру, в яку був вбудований сам комп'ютер (процесор, ПЗУ, ОЗУ і кілька модулів для додаткових пристроїв). Все це було виконано компактно і не займало багато місця. Безумовно, клавіатури цих машин за функціями і за кількістю клавіш перевершували електричні друкарські машинки.
  • Period: to

    Удосконалення клавіатур

    Сенсорна клавіатура нового покоління - це вже зовсім не клавіатура. Є тільки два сенсора, які треба одягати на обидві руки і друкувати по повітрю. Якщо звикнути, то дуже зручно буде використовувати девайс для мобільних рішень. Працює ця футуристична розробка наступним чином: пристрій об'єднує сенсорну технологію зі штучною нейронною мережею, за допомогою чого приймач точно відстежує рухи пальців друкувального людини.