Ньютон

Основні відкриття динаміки

  • Принцип відносності Галілео Галілея

    Принцип відносності Галілео Галілея
    Г. Галілей відкрив два принципи механіки, що відіграли велику роль у розвитку не лише механіки, але й усієї фізики. Електронні джерела:
    Принцип відносності Галілео Галілея
    Галілео Галілей
  • Закон всесвітнього тяжіння

    Закон всесвітнього тяжіння
    Закон всесвітнього тяжіння сформулював Ісаак Ньютон у 1687 році у трактаті «Philosophiæ Naturalis Principia Mathematica». Електронні джерела:
    Закон всесвітнього тяжіння
    Ісаак Ньоютон
  • Period: to

    Відкриття трьох законів Ньютона

    У книзі «Математичні начала натуральної філософії» Ньютон сформулював закони руху, відомі як закони Ньютона й закон всесвітнього тяжіння, які стали основою наукового світогляду впродовж трьох наступних століть і мали великий вплив не тільки на фізику, а й на філософію. Електронні джерела:
    Математичні начала натуральної філософії
    Закони Ньютона
  • Перший закон Ньютона

    Перший закон Ньютона
    Під час своїх експериментів І. Ньютон дійшов висновку, що: тіло перебуває в спокої (чи в стані прямолінійного рівномірного руху), якщо дії на нього інших тіл компенсовані. Це і був перший закон динаміки. Це було сформульвано у 1687 році в трактаті «Philosophiæ Naturalis Principia Mathematica» Електронні джерела:
    Перший закон Ньютона
    Ісаак Ньютон
  • Другий закон Ньютона

    Другий закон Ньютона
    І. Ньютон відкрив основний закон динаміки поступального руху – що відповідає на питання, як здійснюється механічна дія матеріальної точки (тіла) під дією прикладених до неї сил. Електронні джерела:
    Другий закон Ньютона
    Ісаак Ньютон
  • Третій закон Ньютона

    Третій закон Ньютона
    Ісаак Ньютон створив закон, відображає той факт, що в природі немає і не може бути тільки однобічної дії одного тіла на друге, а існує лише їх взаємодія. Електронні джерела:
    Третій закон Ньютона
    Ісаак Ньютон